Kiedy skupiasz się na drodze, bez względu na to czy to krótsza czy dłuższa podróż, chcesz zapewnić bezpieczeństwo i komfort swojemu dziecku. Maxi Cosi od ponad 30 lat tworzy innowacyjne foteliki dla dzieci, które zapewniają bezpieczeństwo dzieciom i dają poczucie spokoju ich rodzicom.

Technologie w fotelikach Maxi Cosi

Eksperci z całej Europy stale pracują nad ulepszaniem fotelików dziecięcych, wykorzystując najnowocześniejsze innowacje. Bezpieczeństwo i komfort w podróży dla Twojej pociechy to priorytet dla firmy. Fotelik Maxi Cosi towarzyszyć może już Tobie i Twojemu dziecku tuż po wyjściu ze szpitala.

Nowoczesne materiały i przemyślana konstrukcja produktów Maxi Cosi to gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa dla Twojego dziecka.

Rozwiązania, które stosuje Maxi Cosi to między innymi:

G-Gell- rozwiązanie to pozwala chronić dziecko w razie kolizji bocznej. Sześciokątne komórki wbudowane w boczne panele fotelika przenoszą siłę uderzenia z dala od dziecka.

Air Safety Technology ®- system poduszek powietrznych, które amortyzują głowę i szyję dziecka. Poduszki napełniają się automatycznie w razie kolizji, redukując ryzyko poważych obrażeń.

Obrotowe foteliki samochodowe- dają możliwość podróżowania tyłem do kierunku jazdy do czwartego roku życia. Przewożenie dziecka w ten sposób znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa Twojej pociechy.

Atestowane produkty Maxi Cosi

Każdy fotelik samochodowy Maxi Cosi to lata badań i testów. Co roku eksperci z firmy przeprowadzają łącznie ponad 2000 różnych zderzeniowych , sprawdzając produkty i opracowując nowe technologie. Kupując fotelik Maxi Cosi, inwestujesz w rozwój i pracę nad bezpiecznymi i niezawodnymi produktami. Firma stale ulepsza swoje projekty wspólnie z organizacjami zajmującymi się bezpieczeństwem dzieci w samochodzie, między innymi United Test and Assembly Center Ltd czy Transport Research Laboratory. Dzisiejsze foteliki samochodowe pozwalają rodzicom na szybkie i sprawne poruszanie się z dzieckiem. Produkty Maxi Cosi są łatwe w użyciu i mają designerski wygląd.

Bogata oferta sklepu internetowego Kinderprams

Kinderprams.pl to miejsce w Internecie, gdzie znajdziesz szeroki wybór fotelików samochodowych oraz wózków dziecięcych. Stawiamy na bezpieczeństwo Twojego dziecka oferując asortyment wysokiej jakości od uznanych producentów.

Dobrej jakości fotelik samochodowy pozwoli Ci bez obaw zabrać Twoje dziecko na krótsze przejażdżki czy dłuższe wycieczki. Wsłuchujemy się w potrzeby współczesnych rodziców i Waszych dzieci, zapewniając Wam bezpieczne produkty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here