Lalka Baby Born – sprawdzony prezent dla każdej dziewczynki

0
268729

Bez wątpienia lalka Baby Born to marzenie niejednej małej dziewczynki. W końcu jest to jedna z najbardziej funkcjonalnych i interaktywnych lalek, jakie można znaleźć na rynku. Uwielbiana jest przez dzieci na całym świecie, ponieważ bardzo szybko osiągnęła międzynarodowy sukces. Głównie dlatego, że między innymi doskonale wpływa ona na rozwój dziecka.

Jakie są największe zalety lalki Baby Born?

Na pewno tym, co od razu wzbudza uwagę w przypadku tej lalki, jest jej staranne wykonanie i wysoka jakość. Lalka jest bardzo przyjemna wizualnie i od razu zachęca do aktywnej zabawy. Produkt w naturalny sposób wpływa na efektowny rozwój dziecka. Przede wszystkim pozwala ćwiczyć wyobraźnię i rozwijać empatię, poprzez opiekowanie się niemowlakiem. Dodatkowo konieczność jej karmienia oraz przewijania rozwija w dużym stopniu umiejętności logiczne oraz manualne. Dzięki temu dziecko uczy się poprzez zabawę wielu ważnych rzeczy, które później będzie mogło wykorzystać w przyszłości. Lalka ma na celu rozwinąć również opiekuńczość oraz kreatywność. Doskonałym pomysłem są zestawy z zamiennymi ubrankami, które pozwalają także podejmować decyzje i uczyć się łączenia wzorów oraz kolorów.

Jakie funkcje interaktywne ma lalka Baby Born?

Oczywiście, biorąc pod uwagę zakup tej lalki, koniecznie należy sprawdzić, jakie funkcje interaktywne posiada. Z całą pewnością jest ona niezwykle oryginalna i wykonana w sposób całkowicie przemyślany. Baby Born posiada możliwość płakania łzami. Jest to bardzo łatwe. Wystarczy napełnić butelkę czystą wodą i napoić lalkę, dociskając ustnik, a później po prostu nacisnąć kciukami na wysokości jej klatki piersiowej, co natychmiast wywoła u lalki łzy. Oprócz tego lalka Baby Born pije. Tak jak było już wspomniane, spokojnie można podawać jej czystą wodę. Lalka nie potrzebuje baterii, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczna. Można zabrać ją ze sobą do wanny lub utulić do snu, a wtedy zamknie oczy i faktycznie zaśnie.

W zestawie znajduje się wiele przydatnych elementów. Między innymi jest to miseczka, nocnik, czy pieluszka dla lalki. Oprócz tego, kupując lalkę, otrzymuje się certyfikat Baby Born, oraz specjalne bransoletki dla lalki oraz jej mamy, które na pewno będą doskonałym gadżetem, który spodoba się każdej dziewczynce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here