Pierwsze 9 trików, których każdy grający w Kendamę powinien się nauczyć

0
105653

Z technicznego punktu widzenia nie ma dobrego ani złego sposobu nauki gry w Kendamę. Możesz nauczyć się sztuczek w dowolnej kolejności. Jednak jeśli najpierw przećwiczysz te podstawy, zwiększysz swoje umiejętności Kendamy szybciej i łatwiej, niż gdybyś tego nie zrobił. Sprawdź też, jak wybrać kendamę i na co zwrócić uwagę?

Spike – Kendama – 1 sztuczka

Nie ma lepszego uczucia na świecie niż pierwszy udany skok Tamą na kolca — Spike’a. Dzieci są bardziej skłonne do kontynuowania gry, jeśli odnoszą sukcesy. Naucz się nabijać kulę na Spike’a, aby zainteresować przyjaciół i rodzinę grą, jaką jest Kendama.

Duży kubek – Kendama – 2 sztuczka

Obok Spike’a jest to najważniejsza sztuczka do nauczenia się dla początkującego gracza. To podstawa wielu sztuczek, których w niedługim czasie, na pewno się nauczysz. Dopracuj tę sztuczkę, zanim przejdziesz dalej.

Mały kubek – Kendama – 3 sztuczka

Musisz skupić się na ustawieniu ramienia, aby ten kubek był trochę łatwiejszy do zdobycia. Skakanie tam i z powrotem od małego do dużego kubka jest naprawdę dobrą praktyką w tej sztuczce.

Dolny kubek – Kendama – 4 sztuczka

Prawdopodobnie jest to najtrudniejszy kubek do zdobycia dla początkującego gracza. Twoje ramię musi wykonać ruch, do którego nie jest przyzwyczajone. Może to sprawić, że nauka tej sztuczki będzie znacznie trudniejsza niż innych sztuczek.

Penguin Catch – Kendama – 5 sztuczka

Penguin Catch to sztuczka, wymagająca nieco więcej skupienia i uwagi od początkującego gracza. Nawet jako początkujący musisz stawiać sobie wyzwania. Wielu graczy uczy się tej sztuczki na początku swojej drogi z Kendamą, by później móc wykonywać ją naturalnie i intuicyjnie.

Samolot – Kendama – 6 sztuczka

Czas nauczyć się pierwszej sztuczki z Tamą (kulą). Jedną z ulubionych części w Kendamie wielu graczy jest możliwość płynnego przechodzenia między Kenem a Tamą. Lądowanie pierwszym samolotem będzie wymagało kilku prób, ale kiedy w końcu Ci się uda, będzie to niesamowite przeżycie. To jedna z wielu sztuczek, którą należy ćwiczyć, dopóki nie uda się jej uzyskać 7 na 10 razy. Skuteczność w tej sztuczce bardzo Ci pomoże w miarę postępów w Kendamie.

Clack Back – Kendama – 7 sztuczka

Kolejny nowy chwyt. To klasyczny japoński chwyt o nazwie Sara Grip. Ten chwyt jest najmniej używany w Kendamie, ale może być bardzo fajny i efektowny do wykonywania pewnych rodzajów sztuczek.

Earth Turn – Kendama – 8 sztuczka

Po opanowaniu Spike’a, Earth Turn pozostanie Twoim nowym najlepszym przyjacielem w arsenale sztuczek, jakie poznasz. Za każdym razem, gdy zdobędziesz Spike’a lub wykonasz inną kombinację, spróbuj dodać Earth Turn. Ta sztuczka staje się łatwiejsza, im więcej ją ćwiczysz.

Świecznik – Kendama – 9 sztuczka

Jeden z najbardziej drażniących początkujących graczy chwytów w całej Kendamie. Mimo że wygląda trochę dziwnie, jest to dobra sztuczka dla nowicjuszy, aby ją doskonalić. Wiele mini gier i konkursów zawiera tę sztuczkę na poziomie początkującym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here